Dyssevænget 60 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Brønshøj - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Brønshøj. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Brønshøj er der kommet to nye villaer til salg, begge beliggende i det rolige område. Den første er villaen på Dyssevænget 60, der byder på et boligareal på 116 kvadratmeter. Denne villa er ideel for en familie med sine 5 værelser.

Dyssevænget 60 præsenterer en rummelighed på en grund på 822 kvadratmeter og har en udbudspris på 8.745.000 kr., hvilket kan tiltrække købere, der ønsker ekstra udendørsplads.

Den anden villa er beliggende på Husumvej 80. Denne ejendom tilbyder et areal på 110 kvadratmeter, også fordelt over 5 værelser. Her er grunden lidt mindre med sine 691 kvadratmeter.

Med en pris på 7.745.000 kr. er Husumvej 80 en attraktiv mulighed for dem, der søger et hjem i Brønshøj. Begge boliger er ideelle for familier, der ønsker at bo i et roligt og tiltalende område.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga